۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

نحوه شستشوی مبل با شامپو فرش

نحوه شستشوی مبل با شامپو فرش

شستشوی مبل با شامپو فرش

مبل جزو آن دسته از وسایلی محسوب می شود که کثیف شدن آن بسیار رایج است. روش های مختلفی برای برداشتن لکه ها و چرک های مبل وجود دارد که یکی از آن ها، استفاده از شامپوفرش است. در این مقاله مطالبی را پیرامون نحوه استفاده از شامپو فرش برای مبل و همچنین نکات تکمیلی این مبحث را به شما ارائه می دهیم.

اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید، انتخاب شوینده ی مناسب برای مبل است. شما باید با توجه به جنس پارچه مبل، شامپوفرش مخصصوص را برایش تهیه کنید. شامپوفرش ماده ای با فرمولاسیون مطمئن و کارآمدی است که برای تمیز کردن مبل ها کاربرد دارد. شامپوفرش ها در انواع متنوعی در بازار وجود دارند که بهتر است بهترین نوع از آن را تهیه کنید تا کوچک ترین آسیبی به الیاف مبل وارد نگردد.

قبل از این که به موضوع نحوه استفاده از شامپوفرش برای مبل بپردازیم، باید نکته ای را به شما یادآور شویم و آن تمیز کردن مبل قبل از هر گونه اقدامی برای شستشو است. روی مبل ها پر از مو و پز می باشد که می توانید با استفاده از غلطک های مخصوص یا حتی دستکش لاتکس آن ها را از روی مبل جمع کنید. یادتان باشد که گوشه ها، درزهای مبل و زیر پشتی های جداشونده را نیز به خوبی پرزگیری کنید.

در صورتی که از سگ یا گربه نگهداری می کنید موهای بیشتری بر روی مبل ها دیده می شود به گونه ای عمل کنید تا هیچ اثری از پرز و مو بر روی فرش باقی نماند. بعد از این کار سطح مبل را جاروبرقی بکشید تا از گرد و غبار زدوده شود. همانطور که می دانید گرد و غبار دشمن پارچه رویی مبل می باشد. پس از اتمام این مراحل، می توانید کار شستشو را با شامپوفرش را آغاز کنید.

البته باید توجه داشته باشید که نباید خیالتان راحت باشد و فکر کنید که برای همیشه می توانید از شامپوفرش برای تمیز کردن مبل هایتان استفاده کنید چرا که شامپوفرش حتی اگر با اصول زده شود باز هم به الیاف مبل آسیب می زند و همچنین سبب نفوذ کثیفی ها به عمق پارچه مبل می شود. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در شهر جدید هشتگرد می باشد.

مراحل تمیز کردن مبل با شامپو فرش

همانطور که می دانید این روش تنها برای تمیز کردن مبل های پارچه ای کاربرد دارد و برای مبل های چوبی و استیل نیست. برای شستن مبل ها با شامپوفرش به یک لگن بزرگ لباسشویی و یک شامپوفرش مرغوب و باکیفیت نیاز دارید. لگن را تا نیمه با آب پر کنید بهتر است آب ولرم باشد یعنی نه خیلی سرد و نه خیلی گرم. سپس با توجه به علامت روی شامپوفرش مقدار کافی از این ماده را در آب بریزید و با دست هم بزنید تا کف کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی چهارباغ با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده خدمات قالیشویی در چهارباغ با قیمت مناسب می باشد.

شستشوی مبل با شامپو فرش
شستشوی مبل با شامپو فرش

برای تمیز کردن مبل از همین کف روی آب بهره ببرید کافی است مقداری از کف را به یک پارچه بزنید و سپس بر روی مبل ها بکشید. توجه داشته باشید که هرگز نباید شامپوفرش یا شوینده های دیگر را به طور مستقیم روی مبل ها استفاده کنید. همواره از یک دستمال تمیز برای شستشوی مبل بهره ببرید به گونه ای که پارچه کتانی یا نخی بزرگ را آغشته به کف روی آب می کنیم. با همین کف می توانید تمامی قسمت های مبل را تمیز کنید.

نکته ای که در این قسمت باید بدانید این است که قبل از استفاده از شامپوفرش برای مبل، آن را در پشت مبل امتحان کنید تا مطمئن شوید که به مبل آسیبی نمی زند همچنین برخی از پارچه ها با آب شسته نمی شوند و حتما باید برای تمیز کردن آن ها از خشکشویی بهره برد. قالیشویی شهر قدیم هشتگرد زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با بهترین کیفیت در شهر قدیم هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

آبکشی مبل

برای آبکشی مبل نیازی به شیلنگ آب ندارید. تنها باید لگنی که حاوی آب و شامپوفرش است را خالی کنید و آن را با آب ولرم پر کنید و سپس با استفاده از یک پارچه تمیز به کف گیری و آبکشی مبلمان بپردازید به این صورت که پارچه را در تشت زده و آب آن را بگیرید با همین پارچه نمدار می توانید مبلمان را آبکشی کنید. برای تمیز شدن مبل باید بارها این مرحله را تکرار کنید.

خشک کردن مبل

متاسفانه برخی از افراد این مرحله را جدی نمی گیرند اما باید بدانید که خشک شدن مبل فرآیندی بسیار مهم است چرا که اگر مبل به درستی خشک نشود، میکروب ها و بیماری های زیادی را به خود جذب می کند و مکان مناسبی را برای رشد باکتری ها فراهم می کند پس این مرحله از شستن مبل را جدی بگیرید تا با مشکلی روبه رو نشوید. بعد از طی کردن مراحل شستشوی مبل با شامپوفرش، بهتر است تا چندین ساعت از مبل استفاده نکنید تا فرآیند خشک شدن آن به تاخیر نیفتد.

برای بهتر خشک شدن مبل می توانید از پنکه و کولر استفاده کنید همچنین باز گذاشتن پنجره ها نیز می تواند راه گشا باشد. قالیشویی هیو ارائه دهنده خدمات مبل شویی با بهترین کیفیت می باشد در صورت نیاز به خدمات مبل شویی با قالیشویی هیو زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید.

روش شستشوی مبل با شامپو فرش
روش شستشوی مبل با شامپو فرش

نکات مهم برای شستشوی مبل با شامپو فرش

شستن مبل ها با شامپوفرش، مناسب تمیز کردن سطح مبل ها از آلودگی های کم و سطحی است. در صورتی که مبلمان پر لکه های مختلف همچون چای، قهوه و… باشد دیگر استفاده از شامپوفرش جوابگو نیست. امروزه مبلمان کاربرد فراوانی را در زندگی ما انسان ها دارند که البته همین وسیله ی کاربردی منبع بسیاری از عوامل آلرژی زا است.

چرا که باکتری ها و میکروب ها فراوانی در بافت پارچه ای و اسفنج زیره مبل ها زندگی می کنند که وجود آن ها سبب آلرژی و دیگر بیماری ها می شود. به همین خاطر شستشوی مبل با شامپوفرش توصیه نمی شود چرا که همانطور که گفته شد، شامپوفرش تنها قادر به پاک کردن آلودگی ها ریز و سطحی می باشد.

مبل شویی در منزل از بهترین خدماتی است که قالیشویی های معتبر برای مبل ارائه می دهند. در صورتی که قصد تمیز کردن مبل های منزلتان به روش اصولی و معتبر را دارید، کافی است تا با قالیشویی دهکده تماس بگیرید پرسنل مربوطه در کمترین زمان ممکن در محل حضور میابند و با توجه به جنس، نوع پارچه و دیگر پارامترها روش مناسب شستشوی مبل را انتخاب و اجرا می کنند. روش های براق کردن فرش یکی از مقالات مفید سایت قالیشویی دهکده می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله مفید را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

مراحل شستشوی مبل با شامپو فرش
مراحل شستشوی مبل با شامپو فرش

شستشوی مبل با شامپو فرش در قالیشویی دهکده

در این مقاله به بررسی نحوه استفاده از شامپوفرش پرداختیم. در صورتی که مبل هایتان از آلودگی کمی برخوردار است می توانید از شامپوفرش برای تمیز کردن آن ها استفاده کنید اما اگر سطح آلودگی آن ها زیاد است باید از یک روش مطمئن و بهتر بهره ببرید. قالیشویی دهکده با چندین سال سابقه توانسته است نظرات مردم را در شستشوی مبل و فرش و… را جلب کند پس می توانید برای تمیز کردن مبلمان منزلتان از این قالیشویی کمک بگیرید. خشکشویی مبلمان و موکت از دیگر خدمات کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. برای دریافت خدمات خشکشویی مبلمان و موکت با ما در تماس باشید.

روش شستشوی مبل با شامپو فرش به چه صورت می باشد؟

روش های مختلفی برای شستشوی مبل وجود دارد که یکی از آن ها، استفاده از شامپوفرش است. در این مقاله از سایت قالیشویی دهکده به بررسی روش شستشوی مبل با شامپو فرش و نکات مهم آن می پردازیم با ما همراه باشید.

مراحل تمیز کردن مبل با شامپو فرش

در این مقاله از قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی هشتگرد به بررسی مراحل تمیز کردن مبل با شامپو فرش شامل شستن و آبکشی و خشک کردن مبل می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *