۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

قالیشویی در کمالشهر

قالیشویی در کمالشهر

خدمات قالیشویی در کمالشهر

امروزه شرکت های قالیشویی بسیاری وجود دارند که فرش و موکت را با قیمت های گوناگون شستشو می دهند اما بعضی از این شرکت ها در قبال هزینه های بالایی که از مشتریان می گیرند، فرش و موکت را به درستی شستشو نمی دهند. به همین منظور شرکت قالیشویی دهکده با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های قالیشویی اتوماتیک و با بهره گیری از مواد شوینده که به الیاف و بافت فرش آسیبی نمی رساند اقدام به شستشوی فرش و موکت در پل کردان کرج می کند. ساکنین کردان کرج می توانند با خدمات قالیشویی دهده با بهترین قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایند.

لبه های فرش و موکت معمولا زودتر از بقیه بخش های فرش آلوده می گردند و اگر تمیز نباشند ممکن است بعد از خشک شدن ناظر تغییر رنگ و زرد شدن آن ها باشید. بنابراین هنگام شستشوی لبه فرش باید از روش های نخستین بهره بجویید که در ادامه به دلایل کثیف شدن و رنگی شدن ریشه فرش و همچنین سبک های شستشن آن می پردازیم. بازسازی و رفوگری فرش از خدمات تخصصی قالیشویی دهکده می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

سبک شستشوی فرش در قالیشویی در کمالشهر

 • در این روش نخست فرشی را که می خواهید پاک کنید روی سطحی کم و ملایم قرار دهید.
 • سپس تمام لبه های فرش را بوسیله دست یا شانه بلند نمایید.
 • مقداری شوینده مساعد مثل سفید کننده آماده نمایید و لبه آن را با آن شستشو دهید.
 • ایضا می توانید برای شستشوی بهتر لبه فرش از سرکه سفید بهره بگیرید.
 • لبه را خوب شستشو دهید تا مواد شوینده به طور کامل با آب شسته گردد سپس در آخر آنها را خشک نمایید.
 • دقت کنید که ردی از رنگ های گوناگون روی لبه فرش ایرانی به جای نمانده باشد، می توانید مرحله آخر را دوباره انجام دهید تا ردی باقی نماند و ریشه ها به طور کامل سفید گردد.
خدمات قالیشویی در کمالشهر
خدمات قالیشویی در کمالشهر

روش دوم شستشوی فرش و قالی

 • فرش را روی سطحی با شیب معتدل پهن نمایید.
 • آب را در ظرفی بریزید.
 • مقداری شامپو فرش بیفزایید و هم زده تا آمیخته شوند.
 • می توانید به جای شامپو فرش از مایع ظرفشویی بهره بگیرید.
 • یک پارچه نرم را به مخلوط حاصل آمیخته کرده و لبه را به آرامی با آن مالش دهید.
 • واپسین مرحله پاک کردن لبه فرش، آبکشی لبه آن است.
 • می توانید این کار را تا وقتی اعمال کنید که رنگ های روی ریشه ها به طورکامل از بین رفته و سفید گردد.

چرا رنگ لبه فرش بعد از تمیز کردن تغییر می کند؟

پس از شستن فرش و قالی به علت وجود محلول ها، حاشیه زرد می گردد، پس در تمیزی باید خیلی مواظب باشید. قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات لکه بری و تعمیر و نگه داری فرش می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی با قیمت مناسب با ما در تماس باشید.

علت های اصلی زرد شدن لبه فرش

پس از شستن فرش و قالی به علت وجود محلول، حاشیه زرد می گردد، از این رو در نظافت باید بسیار مواظب باشید. دلایل اساسی زرد شدن لبه فرش مشتمل هستند بر:

 • اگر فرش را بی درنگ بعد از شستشو با شامپو به شکل عمودی از سطحی بلند آویزان نمایید، امکان زرد شدن لبه های فرش فزونی می یابد.
 • چنانچه فرش را با مواد شوینده اشتباه پاک کنید احتمال دارد لبه فرش تغییر رنگ دهد چون بعضی از شوینده های فرش شیمیایی و اسیدی هستند، امکان دارد زیان آور باشند.
 • شستشوی نامساعد ، غیر بنیادی ، عدم توجه به الیاف و رنگ فرش نیز به حاشیه و رنگ آن صدمه می زند و همچنین هنگام تمیز کردن فرش های ایرانی باید به جنس آن دقت کرد.
 • در صورتی که از آب داغ برای پاک کردن فرش بهره بگیرید، فرش و لبه های آن را لکه دار می کنید.
 • شستشوی فرش با شامپو فرش بدون بشمار آوردن نکات بسزای بهره گیری از آن و مراعات اصول مواد شوینده نیز یکی از دلایل اساسی رنگرزی لبه فرش ایرانی است.

چگونه لکه های جدید حیوانات خانگی را از روی فرش ایرانی پاک کنیم؟

مرحله یک: جذب

یک حوله پاک و نمدار را روی محل بکشید تا مایع را جذب کند، بعد حوله دیگری را روی آن ناحیه قرار دهید و با وزنه های سنگین فشار داده و رخصت دهید به مدت 10 دقیقه تا رطوبت را فرو بکشد و برای اینکه  فرش صدمه نبیند آن را بیش از 10 دقیقه فشار ندهید. برای دریافت خدمات قالیشویی شهر قدیم هشتگرد با قالیشویی دهکده در تماس باشید. قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد می باشد.

مرحله دو: دوباره مرطوب کنید

پس از برداشتن حوله، مقدار اندکی آب از قسمت بیرونی فرش به طرف لکه حیوان خانگی بپاشید تا از پخش شدن ادرار بیشتر جلوگیری شود، سپس بگذارید یک دقیقه خیس بخورد.

مرحله سه: از تمیز کننده های بر پایه آنزیم به عنوان لکه بر فرش بهره بجویید.

توصیه می گردد برای تمیز کردن لکه های جدیدی که امکان دارد روی فرش شما ایجاد شود، یک پاک کننده خوب بر پایه  آنزیم در منزل نگاه دارید. پاک کننده های آنزیمی اثربخش و غیرسمی را می توان در هر فروشگاهی خریداری کرد و برای از میان بردن بو و ترکیبات ایجاد کننده لک استفاده کرد. بیشتر پاک کننده های آنزیمی روی یک ناحیه مرطوب اجرا می گردند و برای چند ساعت باقی می مانند.

در عین حال، برای مثال، تمیز کننده در خور فرش پشمی را تهیه نمایید و دستورالعمل به کارگیری از آن و مدت زمان شستشو و اجرا را مطالعه کنید. خشکشویی مبلمان و موکت توسط کارخانه قالیشویی دهکده قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات خشک شویی انواع مبل با ما در تماس باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در کمالشهر
هزینه خدمات قالیشویی در کمالشهر

مرحله چهار: از لکه‌بر فرش و حالت خلاء استفاده کنید

در مرحله چهارم از بین بردن لکه حیوانات خانگی از روی فرش ایرانی، حوله پاک دیگری را روی ناحیه قرار داده و فشار دهید، سپس آن را روی بسته پاک کننده بگذارید تا محلول آنزیمی از روی فرش تمیز گردد. بعد از خشک شدن کامل ناحیه، جاروبرقی به کار بگیرید تا محلول یا بوهای پایدار را از میان ببرد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با قالیشویی دهکده در تماس باشید. قالیشویی دهکده در شهر جدید هشتگرد خدمات رسانی دارد.

تمیز کردن لکه های رنگی در قالیشویی در کمالشهر

برای از میان بردن لکه های قهوه، چای و رنگ هایی مثل آب انگور، ابتدا به ملایمت ناحیه را بوسیله دستمال کاغذی یا دستمال نمدار کنید تا از نفوذ بیشتر ماده رنگی جلوگیری شود. سپس مقداری آب معدنی یا نوشابه روی آن ریخته و پس از مدتی محل را با حوله تمیز نمایید و این کار را تا جایی ازسربگیرید که ابداً لکه ای روی فرش بجای نماند.

سبک شستشوی فرش در قالیشویی در کمالشهر به چه صورت می باشد؟

در این مقاله به بررسی سبک شستشوی فرش در قالیشویی در کمالشهر به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

قالیشویی کمالشهر چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

کلیه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت و پرده با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در قالیشویی کمالشهر قابل انجام می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *