۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

قالیشویی سیدجمال الدین

قالیشویی سیدجمال الدین

خدمات قالیشویی در سیدجمال الدین

داشتن فرش های تمیز برای همه ی افراد بسیار مطلوب و لذت بخش است. اما همانطور که می دانید فرش ها بسیار زود دچار لکه و کثیفی می شوند به همین خاطر باید آنها را به صورت اصولی شستشو داد. امروزه از دغدغه های همه ی افراد، شسشتن فرش ها می باشد. همچنین به علت های زیادی امکان شستشوی فرش ها در منزل نیز وجود ندارد.

به همین خاطر بهترین راه برای تمیز کردن فرش ها و دیگر وسایل منزل همچون موکت، مبلمان، تابلوفرش و… قالیشویی می باشد. قالیشویی سیدجمال الدین با چندین سال و همچنین بهره گیری از افراد باتجربه و حرفه ای، به یکی از بهترین قالیشویی ها تبدیل شده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با خدمات و ویژگی های این قالیشویی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی سیدجمال الدین

 • قالیشویی سیدجمال الدین از ویژگی های زیادی برخوردار است که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:
 • شستشوی فرش ها به صورت کاملا تخصصی و جداگانه
 • شستشوی فرش های نفیس و باارزش، فانتزی، اکریلیک، ترک، ابریشم، دستباف با بهترین دستگاه ها و مناسب ترین شوینده ها
 • انجام تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، لکه برداری، پرزگیری و…
 • شستشوی موکت، تابلوفرش، پتو، روفرشی، سرویس خواب، مبلمان و…
 • استفاده از بهترین شوینده های بازار و بهره گیری از آن ها با توجه به جنس و تاروپود فرش
 • استفاده از آب تمیز و کاملا شرعی
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتری
 • انجام خشک شویی فرش ها با بهترین دستگاه های روز دنیا
 • بهره بردن از کارشناسان و متخصصین فرش
 • بررسی کامل فرش قبل از هر گونه اقدام برای جلوگیری از آسیب به فرش
 • بهره بردن از کارشناسان و متخصصین فرش
 • عضو اتحادیه صنف قالیشویی
 • ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت ها
 • ترمیم فرش های بسیار آسیب دیده با بهترین روش ها توسط افراد حرفه ای و مجرب
 • برطرف کردن سوختگی و جای شمع روی فرش توسط باتجربه ترین افراد
 • پاسخگویی 24 ساعت به مشتریان گرامی
 • مشتری مداری و احترام به خواسته ی مشتری
 • شستشوی سریع فرش
 • کاور کردن فرش ها
 • مجهز به کامیون های مناسب برای حمل و نقل

کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی هشتگرد به پشتوانه سال‌ها فعالیت، تجربه و با تکیه بر تخصص کارکنان خود، آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت و پرده با بهترین کیفیت به مشتریان خود در هشتگرد است. ما در قالیشویی دهکده با استفاده از به‌روزترین و بهترین تجهیزات و مواد شستشو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات این کارخانه رضایت کامل داشته باشید.

خدمات قالیشویی سیدجمال الدین
خدمات قالیشویی سیدجمال الدین

نحوه ی شستشوی فرش ها در قالیشویی سیدجمال الدین

زدودن گرد و خاک از روی فرش: در این مرحله توسط دستگاه های خاک گیر، تمامی گرد و خاک ها از روی فرش زدوده می شود. برای انجام کامل گرد گیری قالی، معمولا حدود یک ساعت زمان نیاز است البته در فرش های کوچک این زمان کاهش میابد.

شستشوی فرش با استفاده از مواد شوینده ی مناسب و مرغوب

پس از آن که فرش عاری از هر گونه گرد و خاک شد، نوبت به مرحله ی دوم می گردد. افراد قالیشویی سیدجمال الدین، ابتدا فرش را خیس کرده و سپس مواد شوینده ی مناسب با جنس و تاروپود فرش را به آن می افزایند. در نهایت دستگاه های شوینده روی فرش ها حرکت می کنند و به شستشوی فرش می پردازند. با این کار تمامی لکه ها و قسمت های تیره ی فرش تمیز خواهند شد.

این مرحله معمولا بین 1 تا 3 ساعت طول می کشد. لازم است بدانید که در برخی موارد، فرش ها به صورت سنتی شسته می شوند. برای دریافت خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با بهترین کیفیت می باشد.

آب کشی فرش

بعد از آن که فرش به طور کامل با شوینده ی مناسب شسته شد، نوبت به مرحله آب کشی می رسد. در قالیشویی سیدجمال الدین با استفاده از دستگاه ها و دوش های پخش کننده آب، به طور کامل فرش را آب کشی می کنند به طوری که هیچ گونه مواد شوینده ای بر روی فرش نمی ماند. لازم به ذکر است که این مرحله دو بار انجام می شود تا تمیزی فرش به صورت کامل تضمین گردد.

آبگیری فرش

از مهم ترین بخش های مهم شستشوی فرش، آبگیری فرش می باشد. چرا که اگر آب به مدت زیادی بر روی فرش بماند باعث پوسیدگی و همچنین بوی بد آن می شود. دستگاه های پیشرفته قالیشویی سیدجمال الدین با سریع ترین سرعت ممکن آبگیری فرش را انجام می دهند. برای دریافت خدمات قالیشویی شهر قدیم هشتگرد با کارخانه قالیشویی دهکده در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی دهکده در شهر قدیم هشتگرد خدمات رسانی دارد.

خشک کردن فرش

در قالیشویی سیدجمال الدین خشک کردن فرش ها به دو صورت سنتی( زیر نور مستقیم خورشید) و اتوماتیک( استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا) انجام می شود.

آماده سازی و ارسال فرش برای مشتری

در آخرین مرحله از شستشوی فرش در قالیشویی سیدجمال الدین افراد، فرش ها داخل یک نایلکس، می کنند و به مسئولان حمل و نقل تحویل می دهند. قالیشویی در کوهسار زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در کوهسار با کارخانه قالیشویی دهکده تماس بگیرید.

بهترین زمان برای شستشوی فرش ها در قالیشویی سیدجمال الدین

از آن جهت که حتی برای خشک کردن فرش ها هم از دستگاه های مخصوص استفاده می کنند، این مسئله چندان مهم نیست اما بهتر است که فرش هایتان را در ماه های گرم سال به قالیشویی ها بسپارید تا در زیر نور مستقیم خورشید ضمن خشک شدن؛ کاملا ضدعفونی شوند. بهترین زمان برای شسشتوی فرش ها از اوایل بهار تا اواخر تابستان می باشد.

هزینه قالیشویی سیدجمال الدین
هزینه قالیشویی سیدجمال الدین

قیمت شستشوی فرش ها در قالیشویی سیدجمال الدین

قیمت شستشو را اتحادیه ی صنف قالیشویی ها تعیین می کند و تمامی قالیشویی های معتبر باید به آن پایبند باشند. البته لازم به ذکر است که عواملی همچون نوع شوینده، جنس فرش، نوع دستگاه ها، خدمات انجام شده برای فرش و… بر روی هزینه ی نهایی فرش تاثیرگذار هستند. اما یک قالیشویی منصف همانند قالیشویی سیدجمال الدین قیمت های مناسبی را برای شستشو و همچنین خدمات فرش تعیین می کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی خور با کارخانه قالیشویی دهکده در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده خدمات قالیشویی در خور با کیفیت بالا می باشد.

خوب است بدانید که برخی از قالیشویی ها برای سود بیشتر خود؛ فعالیت های اضافی را برای فرش توصیه می کنند که معمولا ضروری نیستند. قالیشویی سیدجمال الدین با داشتن دانش و تجربه ی فراوان و صداقت کامل با مشتری؛ هر آنچه نیاز فرش باشد را برای شما عزیزان بازگو خواهد کرد و هیچ گونه هزینه ی اضافی از شما مشتریان گرامی نمی گیرند. کافی است یک بار فرش هایتان را به قالیشویی سیدجمال الدین بسپارید تا مشتری همیشگی شوید. قالیشویی در نظر آباد یکی از شعب کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در نظر آباد با ما تماس بگیرید.

در این مقاله ویژگی ها و همچنین نحوه ی شستشوی فرش در قالیشویی سیدجمال الدین را بررسی کردیم. همانطور که می دانید فرش ها از باارزش ترین وسایل خانه می باشند به همین خاطر باید بسیار مراقبت تمیزی آن ها بود. در صورتی که فرش هایتان دچار لکه و کثیفی شد، نگران نشوید کافی است تا با تیم حرفه ای و مجرب قالیشویی سید جمال الدین هماهنگ کنید تا فرش هایتان را همانند روز اول تمیز و زیبا کنند.

بهترین قالیشویی در سیدجمال الدین کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در سیدجمال الدین می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سیدجمال الدین با ما در تماس باشید.

قالیشویی سیدجمال الدین چه ویژگی هایی دارد؟

برای اطلاع از ویژگی های قالیشویی در سیدجمال الدین پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *