۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

هزینه قالیشویی تهراندشت

قالیشویی تهراندشت

بهترین قالیشویی تهراندشت

امروزه با تأسیس شمار بسیار زیادی از قالیشویی‎ها، انتخاب یک قالیشویی مناسب و معتبر بسیار دشوار شده است. اگر شما هم ساکن تهران هستید و شک دارید که قالی‌های نفیس و با ارزش خود را به کدام قالیشویی بسپارید، این مقاله به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کند. ما در این مقاله قصد بررسی کامل قالیشویی تهراندشت را داریم با ما همراه باشید.

 بررسی کلی قالیشویی در تهراندشت

از خدمات و ویژگی‌های کلی قالیشویی تهراندشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شتستشوی انواع فرش‌های: دستباف، ماشینی، ابریشم و گل ابریشم، فانتزی، خارجی، تابلوفرش و…
  • خشکشویی انواع مبلمان: خانگی و اداری، میز و صندلی ناهار خوری، انواع موکت، خوشخواب و…
  • انجام خدمات مختلفی همچون: رفوگری، تثبیت رنگ، شیرازه دوزی، لکه برداری، رفع سوختگی و پارگی، ریشه بافی، چرم دوزی، مرمت بید خوردگی و…

قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده خدمات قالیشویی با بهترین کیفیت در قالیشویی شهر جدید هشتگرد می باشد. قالیشویی دهکده به پشتوانه سال‌ها فعالیت، تجربه و با تکیه بر تخصص کارکنان خود، آماده ارائه کلیه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت و پرده با بهترین کیفیت به مشتریان خود در هشتگرد است. ما در قالیشویی دهکده با استفاده از به‌ روزترین و بهترین تجهیزات و مواد شستشو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که از مجموعه خدمات این کارخانه رضایت کامل داشته باشید.

ویژگی های قالیشویی تهراندشت

سرویس دهی به موقع و سریع به تمام نقاط تحت پوشش: با تماس مشتری، مسئولان به صورت سریع و با ماشین‌های مناسب آماده خدمت گذاری به مردم عزیز می‌باشند.

 شسشتوی سریع فرش ها

معمولاً از زمان تماس مشتری تا رسیدن فرش کاملا تمیز و کاور شده به درب منزل مشتری، 24 ساعت بیشتر طول نمی کشد.

 مجهز به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته و سالم

همانطور که می دانید تمامی فرآیندهای شستشو و خشک کردن فرش ها توسط دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته صورت می گیرد به همین خاطر هر اندازه که دستگاه ها سالم و بروز باشند، عملکرد بهتری هم خواهند داشت. قالیشویی تهراندشت با بهره گیری از دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته، هر گونه فرش، موکت، مبلمان، تابلوفرش و… را با بهترین روش ها شستشو می دهد. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی شهر قدیم هشتگرد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در شهر قدیم هشتگرد با کارخانه قالیشویی دهکده تماس بگیرید.

 بهره گیری از افراد کاربلد، باتجربه و حرفه ای

این قالیشویی برای شستشو، خشک کردن، انجام خدمات فرش همچون رفوگری، تثبیت رنگ و… از افراد کاربلد، باتجربه و حرفه ای بهره می برد.

خدمات قالیشویی تهراندشت
قالیشویی تهراندشت

 استفاده از بهترین شوینده های بازار

شویندهٔ نامناسب علاوه بر این که لکه و کثیفی فرش را به درستی پاک نمی کند، موجب آسیب به تاروپود آن می شود. قالیشویی تهراندشت با بهره گیری از بهترین شوینده های بازار، فرش ها را بدون آسیب به تاروپود، همانند روز اول تمیز می کند. شستشوی موکت در هشتگرد توسط کارخانه قالیشویی دهکده امکان پذیر می باشد جهت دریافت خدمات موکت شویی با ما تماس بگیرید.

 شستن جداگانهٔ فرش ها به صورت اختصاصی

یک قالیشویی معتبر همیشه بهترین روش را برای شستشوی فرش ها انتخاب می کند. جنس فرش های ابریشم با دستباف و ماشینی تفاوت های زیادی دارد به همین خاطر باید با روش های مخصوص شسته شوند درست است که بسیاری از قالیشویی ها به این نکته توجه ای ندارند، اما یک قالیشویی خوب همانند قالیشویی تهراندشت با مشورت با کارشناسان و متخصصین فرش، بهترین روش و شوینده را برای فرش برمی گزینند.

 بهره گیری از کارشناسان و متخصصین فرش: در قالشویی تهراندشت، کارشناسان و متخصصین فرش برای نظارت کامل بر فرآیند شستشو، انتخاب نوع دستگاه ها و روش های مناسب فرش و همچنین انتخاب شویندهٔ مناسب برای تاروپود فرش حضور دارد. جهت انجام خدمات قالیشویی سرخاب با مجموعه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سرخاب با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

ارائه فاکتور رسمی به مشتری

برای جلب اعتماد مشتری، قالیشویی باید فاکتوری رسمی که دارای اطلاعاتی همچون تعداد فرش ها، هزینهٔ شستشو، هزینه حمل و نقل و… در آن نوشته شده باشد را به مشتری تحویل دهد. مشتری مداری و احترام به خواستهٔ مشتری: مشتری مداری به معنایی احترام به خواستهٔ مشتری می باشد. یک قالیشویی خوب همانند قالیشویی تهراندشت، سعی می کند خواستهٔ مشتری را به طور دقیق و کامل اجرا کند تا رضایت کامل مشتری را کسب نماید.

پاسخگویی 24 ساعته به همشهریان گرامی

می توانید درهر زمان از روز با قالیشویی تهراندشت تماس بگیرد و از مشاورهٔ رایگان آن استفاده کنید. بررسی فرش قبل از هر گونه اقدامی برای جلوگیری از آسیب به آن: این موضوع بسیار مهم است. در صورتی که فرش سالم باشد، طبق دستور کارشناسان فرش، شسته می شود و اگر دارای آسیب و پارگی باشد، با دستگاه های مخصوص و شوینده های مناسب شسته می گردد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه با مجموعه قالیشویی دهکده در ارتباط باشید. قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در سهیلیه با بهترین کیفیت می باشد.

 امکان شستشوی فرش به صورت دستی

یک قالیشویی خوب و کامل علاوه بر مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته، امکان شستشوی دستی را نیز برای مشتریان فراهم می کند. رعایت شئونات اسلامی: برخی از مشتریان به رعایت شئونات اسلامی در شستشوی فرش توجه بسیاری دارند. لازم به ذکر است که آب استفاده شده برای شستشوی فرش های در قالیشویی تهراندشت از چاه استاندارد تامین می شود که کاملا شرعی و حلال است.

دیگر ویژگی های قالیشویی تهراندشت به صورت کلی

پیروی از اتحادیه صنف قالیشویی ها و تعیین قیمت های منصفانه و مناسب برای انجام خدمات، برخورداری از امتیازات بالا در اتحادیه، ارائه ضمانت نامی کتبی به مشتریان، استفاده از آب کاملا تمیز، شستشوی فرش و مبلمان با توجه به نوع لکه و درجه کثیفی آن، شستن حرفه ای فرش های دستباف برای جلوگیری از هر گونه آسیب یا ترکیب رنگ، ضدعفونی کامل فرش ها و… قالیشویی در کردان یکی از شعب مجموعه قالیشویی دهکده می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کردان با مجموعه قالیشویی دهکده تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی تهراندشت
هزینه قالیشویی در تهراندشت

 تعرفه شستشو در قالیشویی تهراندشت

در مورد هزینهٔ فرش هم باید بگوییم که اتحادیه صنف قالیشویی بر اساس متر مربع فرش، قیمت گذاری می کند و تمامی قالیشویی های معتبر و قابل اعتماد همچون قالیشویی تهراندشت باید به آن پایبند باشند. اما لازم به ذکر است که برخی از پارامترها بر روی قیمت نهایی شستشو تاثیرگذارند مانند:

  • نوع فرش (شستشوی فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی و… هر کدام هزینهٔ مخصوص به خود را دارند)
  • نوع شوینده (نوع شامپو یا پودری که برای فرش استفاده می شود، بر روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد)
  • دستگاه های استفاده شده
  • هزینه حمل و نقل
  • ارزش فرش (شستشوی فرش های نفیس و گران قیمت از حساسیت بالایی برخوردار است به همین خاطر هزینهٔ آن افزایش می یابد)
  • انجام خدمات (خدمات اضافی همچون رفوگری، لکه برداری و… هر کدام هزینه های متفاوتی دارند)

درست است که این عوامل بر روی قیمت نهایی فرش تاثیرگذارند اما یک قالیشویی خوب و دارای اعتبار، همواره هزینه های مصنفانه ای را تعیین می کند. پس از لحاظ قیمت اصلا نگران نباشید. رفوگری فرش از خدمات مجموعه قالیشویی دهکده با سال ها تجربه در زمینه بازسازی و رفوگری فرش می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در تهراندشت

فرش ها از وسایل با ارزش و نفیس هر خانه ای محسوب می شوند به همین خاطر تمیز نگهداشتن آن ها از مهمترین دغدغهٔ زنان می باشد. در این مقاله با بررسی قالیشویی تهراندشت، سعی داشتیم یک قالیشویی خوب و معتبر را به شما عزیزان معرفی کنیم تا هر زمان که به قالیشویی نیاز داشتید، بدون نگرانی به این قالیشویی اعتماد کنید.

ارزان ترین و بهترین قالیشویی در تهراندشت کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در تهراندشت می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهراندشت با شماره تماس قالیشویی دهکده تماس بگیرید.

قالیشویی تهراندشت چه ویژگی هایی دارد؟

 شسشتوی سریع فرش ها و  مجهز به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته و سالم و  بهره گیری از افراد کاربلد، باتجربه و حرفه ای و … برای خواندن سایر ویژگی های قالیشویی تهراندشت این مقاله را مطالعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *