۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

شستشوی انواع فرش

شستشوی انواع فرش در قالیشویی

شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده

شست و شوی انواع فرش، بسیاری از خانم ها از کثیف شدن فرش های منزل رنج می برند و از آنجایی که شستشوی فرش کار ساده ای نیست، بسیاری از خانم های خانه دار می پرسند که چگونه می توان فرش ها را بخوبی شستشو داد و لکه ها و کثیفی های بر روی آن را از بین برد. برای اینکار شما میتوانید با سپردن فرش های خود به یک قالیشویی معتبر همچون قالیشویی هشتگرد فرش خود را همانند روز اول براق و تمیز تحویل بگیرید. این شرکت با استفاده از بهترین دستگاهای اتوماتیک و با کیفیت ترین مواد شوینده ای که برای جنس فرش ها مضر نیستند اقدام به شستشوی انواع فرش ها میکند.

بسیاری از افراد کف را با سرامیک می پوشانند و فرش تنها قسمت کوچکی از کف را تشکیل می دهد. برخی از سرامیک ها معمولاً روزانه تمیز می شوند، اما فرش ها تقریباً سالی یک بار به ابزار نیاز دارند، حتی اگر روزانه انجام شوند. یکی از دلایل شستشوی فرش حفظ نظافت و افزایش طول عمر فرش می باشد. همچنین اگر به طور مرتب فرش ها را تمیز نکنید، گرد و غبار روی فرش ها می تواند برای شما بیماری و حساسیت ایجاد کند. بر این اساس تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد نحوه شستشوی انواع فرش در قالیشویی داشته باشیم و شما را با جزئیات بیشتری آشنا کنیم.

خدمات شستشوی انواع فرش
شستشوی انواع فرش

نحوه شستشوی انواع فرش

قبل از شروع فرآیند شستشو، فرش را با جاروبرقی تمیز میکنند و مطمئن میشوند که کاملاً عاری از گرد و غبار و کثیفی باشد. پاک کردن لکه های مختلف بر روی فرش قبل از شستن آن با محلول فرش شوی باعث از بین رفتن لکه ها می شود. در شرکت قالیشویی دهکده هشتگرد شستشوی انواع فرش ها با استفاده از دستگاه قالیشویی انجام می شود، دستگاهی که باعث از بین بردن لکه ها و بوهایی میشود که در عمق فرش قرار گرفته اند. در هنگام شستشو فرش با آب داغ و پاک کنندهای شیمیایی استاندارد و قوی استفاده می شود، که باعث شستشوی خوب و عمیق الیاف فرش میشود.

در این زمینه کارگران با دقت لازم دستورالعمل های دستگاه قالیشویی را از نظر اضافه کردن مقدار مناسب آب گرم و اضافه کردن مواد شوینده پیگیری میکنند، سپس دستگاه را روشن کرده و به آرامی از روی فرش عبور میدهند و کارگران با دقت لازم هر سانت آن را بخوبی میشویند. بعد شستشو فرش ها را می گذاریم تا خشک شوند. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در قالیشویی در کردان می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

نحوه پاک کردن انواع فرش

میتوانید برای از بین بردن لکه های بر روی فرش از آب سرد استفاده کنید. در این زمینه یک بطری را با آب سرد و یک بطری دیگر را با یک چهارم قاشق چایخوری مایع ظرفشویی با یک فنجان ولرم پر کنید. سپس محلول پاک کننده را روی یک پارچه جاذب بپاشید و روی هر نقطه کثیفی یک پارچه قرار دهید تا کثیفی از بین برود سپس پارچه دیگری را در آب سرد خیس کنید و روی فرش بمالید تا محلول پاک کننده از بین برود.

سپس فرش را دوباره با یک پارچه تمیز پاک کنید. اگر لکه های عمیقی روی فرش وجود داشت، یک دسته حوله کاغذی را یک شب روی آن قرار دهید، سپس بگذارید تا صبح خشک شود. فرش ها با استفاده از مواد طبیعی تمیز می شوند، مانند: سرکه سفید که یک ضدعفونی کننده طبیعی است که به تمیز کردن فرش با آب کمک می کند. قالیشویی در سهیلیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سهیلیه با ما در تماس باشید.

علل آسیب دیدن فرش در شستشوی انواع فرش

موارد زیر از عوامل آسیب دیدن فرش در اثر شستشوی نادرست می باشد:

استفاده نادرست و غیر اصولی از شامپوهای فرش

زمانی که شامپو فرش را به درستی استفاده نکنید و مقدار زیادی از آن را روی فرش بریزید، اگر هنوز فرش را کاملا خیس نکرده باشید، به فرش آسیب می رسانید. با کمبود آب فعلی و عدم دسترسی به آب پرفشار، هیچ راهی برای جلوگیری از احتمال باقی ماندن مواد شوینده روی فرش وجود ندارد. بنابراین این موضوع یکی از دلایل اصلی شستشوی فرش در قالیشویی است. در قالیشویی شهر جدید هشتگرد (قالیشویی دهکده هشتگرد) فرش ها به صورت حرفه ای نظافت می شوند.

مواد شوینده ای را که برای شستن فرش استفاده می کنید باید خیلی سریع با آب تمیز کنید زیرا بعد از مدتی لکه های باقی مانده از آن مواد از بین نمی رود و به نظر می رسد فرش شسته نشده است. بنابراین بهترین گزینه برای شستشوی انواع فرش، شستشوی فرش در قالیشویی شهر قدیم هشتگرد (قالیشویی دهکده هشتگرد) است.

عدم تشخیص اندازه مرطوب فرش

وقتی آب زیادی روی فرش می ریزید باعث جذب آب زیادی می شود که در این صورت ممکن است رنگ فرش تغییر کند یا از بین برود. در برخی موارد فرش ها به دلیل وزن پاره می شوند. یکی از مشکلاتی که در صورت خیس شدن بیش از حد پشت فرش با آن مواجه می شویم، خشک نشدن به موقع آن است و همچنین ممکن است باعث تورم پشت فرش و از دست دادن حالت طبیعی خود شود که فاجعه ای است و باعث سنگینی آن می شود.

شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده
شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده

وقتی فرش خیس است چند مورد را روی آن بگذارید

یکی از عوامل مهم در تخریب فرش که در اثر شستن فرش در منزل با آن مواجه می شوید قرار دادن انواع ابزار چوبی و فلزی روی فرش است. ظروف چوبی برای شستشو مناسب نیستند زیرا ممکن است رنگ چوب به فرش نفوذ کند و باید از استفاده از ظروف فلزی زنگ زده خودداری کنید زیرا زنگ آنها جذب فرش شده و فرش را از بین می برد. افرادی که در منزل فرش می شویند اصول حفاظت از فرش را رعایت نمی کنند، مانند پیچیدن وسایل در فویل و برداشتن آنها از دور فرش که مشکلات زیادی برای آنها ایجاد می کند. برای دریافت خدمات قالیشویی در لشگرآباد با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در لشگرآباد می باشد.

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی دهکده

برای شستشوی انواع فرش در قالیشویی راه های مختلفی مانند قالیشویی هشتگرد وجود دارد که یکی از آنها استفاده از خشک کن مکنده برای کنترل رطوبت فرش است. در این روش با استفاده از تجهیزات پیشرفته، فرش به میزان بسیار کمی مرطوب می شود. روش شستشو اگرچه تقریباً مانند روش خانگی است، اما در این روش با استفاده از دو برس بسیار بزرگ، مواد شوینده روی سطح فرش پخش می شود و پس از زدودن لکه ها و کثیفی ها از روی فرش، کف ایجاد شده توسط دو مکش قوی را می مکد و به این ترتیب فرش را خشک می کند.

برخی از قالیشویی ها از محصولات گازدار برای جذب آب در فرش استفاده می کنند. این روش عاری از هرگونه موادی است که به فرش آسیب برساند. قالیشویی هشتگرد یکی از این شرکت هایی است که این روش را برای شستشوی فرش انجام می دهد. یکی از مزیت های این روش این است که مواد شوینده داخل بافت فرش باقی نمی ماند و برای شستشو به آب زیادی نیاز ندارید. بنابراین می توان فرش را خیلی سریع خشک کرد. یکی از معایب این روش پاک نشدن کامل لکه هاست. قالیشویی تهراندشت زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تهراندشت با ما در تماس باشید.

قالیشویی در کارگاه های قالیشویی حرفه ای به صورت سنتی و یا خانگی انجام می شود اما تفاوت آشکار این دو در میزان تجربه ای است که افراد در نحوه شستشوی انواع فرش کسب کرده اند. در قالیشویی افراد هر روز به دلیل شستشو تجربه بیشتری کسب می کنند. افرادی که در قالیشویی ها کار می کنند با استفاده از تجربیات خود مناسب ترین روش را برای شستشوی هر فرش انتخاب کرده و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب دیدن آن به کار می گیرند. آنها همچنین در استفاده از مواد شوینده قوی بسیار حرفه ای هستند و یاد گرفته اند که از هر کدام برای جلوگیری از خراب شدن فرش استفاده کنند. برای شستن فرش های با تراکم بالا از مواد شوینده قوی استفاده می کنند.

شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده هشتگرد
شستشوی انواع فرش در قالیشویی هشتگرد

نکاتی برای تمیز کردن فرش

در اینجا نکاتی وجود دارد که هر خانم خانه‌داری می‌تواند برای تمیز نگه داشتن فرش از آن پیروی کند:

  • اگر لکه روی فرش لکه خون باشد، برای تمیز کردن این لکه فقط از آب می توان استفاده کرد.
  • تمیز کردن فرش با استفاده از سرکه به از بین بردن بوهای نامطبوع و لکه های روی فرش کمک می کند.
  • همچنین می توان برای از بین بردن کپک یا لکه های سخت فرش بدون ایجاد بوی نامطبوع از جوش شیرین استفاده کرد.
  • برای از بین بردن بوی نامطبوع فرش نیز می توانید از سیب زمینی های خرد شده استفاده کرد.
  • علاوه بر تکیه بر جاروبرقی هایی که گرد و غبار و کثیفی گیر کرده در فرش را جذب می کنند.
  • همچنین می توانید کمی جوش شیرین را با یک اسانس مخلوط کنید و از این دستور برای خوشبو کردن فرش و از بین بردن لکه های موجود در آن استفاده کنید.

قالیشویی در نظر آباد یکی از شعب کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در نظرآباد با ما تماس بگیرید. برای شستشوی فرش در قالیشویی، ابتدا باید فرش را با یک مکنده یا جارو برقی تمیز کنید تا ذرات گرد و خاک روی آن حذف شود. سپس فرش را به قالیشویی ببرید و به کارشناسان قالیشویی بسپارید. قالیشویان با استفاده از محلول‌های شستشو و دستگاه‌های خاص، فرش را به صورت کامل شستشو می‌دهند. سپس با استفاده از دستگاه خشک کن، فرش را خشک می‌کنند. بعد از خشک شدن، فرش را به دقت بررسی کنید و در صورت نقصان چین و چروک‌های آن را تعمیر کنید. سپس فرش را به جای خود در منزل قرار دهید.

شستشوی انواع فرش در قالیشویی

امروزه فرش جزء اصلی در زیباسازی منازل است. به همین دلیل نگهداری و تمیزی آنها نیز نقش بسیار مهمی در زیبایی فضای خانه دارد. شستشوی انواع فرش یکی از مهم ترین مراحل نگهداری از فرش است. به طور طبیعی فرش پس از مدتی استفاده کثیف می شود و مردم آن را تمیز می کنند. اگر سعی کنید خودتان این کار را به طور سنتی در خانه انجام دهید، ممکن است به فرش آسیب بزنید یا حتی نتوانید کثیفی های فر را کاملا پاک کنید.

بنابراین بهتر است این کار را به کارشناسان و شرکت های قالیشویی بسپارید تا از آسیب یا کثیف شدن فرش جلوگیری شود. کارگاه های قالیشویی مانند قالیشویی هشتگرد می توانند مانند روز اول فرش شما را با استفاده از مواد مرغوب و پاک کننده های قوی تمیز کنند. این قالیشویی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز در شستشوی انواع فرش می تواند لذت داشتن محیطی تمیز را برای شما فراهم کند.

اگر نگران آسیب یا آسیب دیدن فرش های منزل خود هستید، بهتر است کار شستشوی آن ها را به افراد ماهر بسپارید. زیرا با یک اقدام اشتباه ممکن است فرش خود را کاملا گم کنید. تمیزی و ظاهر فرش های خود را به کارگاه قالیشویی هشتگرد بسپارید که افراد حرفه ای در آن فعالیت می کنند. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم. نحوه شستشوی فرش ماشینی یکی از مقالات سایت قالیشویی دهکده می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را برای آشنایی بیشتر مطالعه کنید.

نحوه شستشوی انواع فرش به چه صورت می باشد؟

قبل از شروع فرآیند شستشو، فرش را با جاروبرقی تمیز میکنند و مطمئن میشوند که کاملاً عاری از گرد و غبار و کثیفی باشد. برای خواندن ادامه توضیحات با قالیشویی دهکده همراه باشید.

آیا قالیشویی دهکده شستشوی انواع فرش را انجام می دهد؟

این قالیشویی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز در شستشوی انواع فرش می تواند لذت داشتن محیطی تمیز را برای شما فراهم کند. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *