۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

خشکشویی مبلمان و موکت

خشکشویی مبلمان و موکت

خدمات خشکشویی مبلمان و موکت

مبلمان به راحتی می تواند احساس و تجربه درونی شما را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند به شما احساس راحتی بدهد یا برعکس، شما را مجبور کند که جدی و خشک رفتار کنید. همه ما می دانیم که مبلمان عناصری هستند که به یک فضا جان می بخشند و به آن روح و عینیت می بخشند خشکشویی مبلمان و موکت می تواند با تمیزی مبل های شما زیبایی خانه را دوچندان کند.

اما همانطور که این عناصر بیانگر می توانند در زیبایی فضا موثر باشند، می توانند به صورت معکوس نیز عمل کنند، البته اگر در انتخاب آنها نکات مهم را در نظر نگیریم، با انتخاب مبلمان مناسب دکوراسیون داخلی زیبایی بیشتری داشته باشید بسیار مهم است که مبلمان با توجه به سبک دکوراسیون منزل انتخاب شود، به عبارتی با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد، بنابراین مبلمان خود را با توجه به سبک های مختلف دکوراسیون انتخاب کنید. اما برخی مواقع مبل یا کاناپه منزل یا محل کار شما بدلیل کثیف شدن یا لکه دار شدن نیاز به شستشو دارن و بدلیل سنگین بودن آنها نمیتوان آنها را برای شستشو به بیرون فرستاد چون احتمال شکستگی مبلمان نیز وجود دارد. برای خشکشویی مبلمان و موکت در منزل خود میتوانید با یک شرکت مبل شویی همچون قالیشویی هشتگرد بسپارید.

مبل منزل شما با استفاده از واشرهای مکانیکی مبلمان بدون خیس شدن فوم و قاب چوبی مبلمان شسته شده است. در کمترین زمان ممکن قابل استفاده است. قدیم ها در ایران از شامپو فرش برای شستن مبل استفاده می کردند که دیگر رایج نیست و همیشه در صدا و سیما شامپو فرش را تبلیغ می کردند. اما با گذشت زمان دیگران از این محصول استفاده نمی کنند. شما میتوانید با واگذاری مبلمان منزل خود به یکی از این شرکت های مبل شویی در محل به شستشوی مبل ها در منزل خود پرداخت. خشکشویی مبلمان و موکت یکی دیگر از خدماتی است که قالیشویی دهکده هشتگرد می تواند به شما به خوبی و با بیشترین کیفیت ارائه کند. قالیشویی هشتگرد دهکده خدمات خود را در شهر جدید هشتگرد و شهر قدیم هشتگرد به شما عزیزان ارائه می کند. قالیشویی در کوهسار زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده فعالیت می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارخانه قالیشویی دهکده تماس بگیرید.

خدمات خشکشویی مبلمان و موکت
خشکشویی مبلمان و موکت

خشکویی مبلمان و موکت منزل در قالیشویی دهکده

شما سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت قالیشویی شهر جدید هشتگرد ثبت می کنید و یا از طریق شماره تلفن تماس سفارش خود را می دهید. سرویسی از شرکت قالیشویی براتون شما ارسال خواهد شد. و در کمتر از دو ساعت کارشناسان ما برای شستشوی مبل های منزل شما به محل اعزام می شوند. و بعد از شستشو و خشک شدن که اساساً 3-4 ساعت طول می کشد مبل های شما قابل استفاده خواهند بود. تمام کارها در حضور شما انجام می شود تا از کیفیت لباسشویی مطلع شوید و از روندی که به محافظت از مبل ها در برابر پوسیدگی کمک می کند آگاه باشید. پس از رضایت شما از خدمات شستشوی مبل می توانید پرداخت نمایید.

نحوه شستشوی فوری مبل ها در خانه

  • ابتدا مبل را با مواد شوینده تمیز می کنیم
  • سپس با فوم ساز و ماشین لباسشویی می شوییم البته این فوم آب ندارد. و به گونه ای که اصلا به مبل نفوذ نکند.

شستشوی مبل های پارچه ای

برای این مبل ها کافی است از شامپو فرش استفاده کنید. مقداری شامپو فرش را در ظرفی بریزید و با ابر روی مبل ها اسپری کنید. سپس با یک ابر دیگر آن را پاک کنید و بگذارید خشک شود. قالیشویی خور یکی از شعب کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی خور با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید.

شستشوی مبل های مخمل

اصولاً این نوع پارچه ها را نمی توان با شامپو شست و بهترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از بخارشوی یا پارچه مرطوب برای پاک کردن کثیفی از روی سطح است.

شستشوی مبل چرمی

استفاده از شیشه نمک کفایت می کند اما اگر می خواهید مبل شوی باکیفیت داشته باشید بهتر است. با شرکت قالیشویی شهر قدیم هشتگرد تماس بگیرید تا این مبل را با کیفیت بالاتر بشویید تا بوی بد این مبل ها از بین برود.

نحوه خشک شویی مبلمان و موکت در قالیشویی دهکده

خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان و موکت هشتگرد با نوسازی سیستم خط شستشو و داشتن بزرگترین دستگاه قالیشویی، سریع ترین و با کیفیت ترین شستشو را در شهر هشتگرد و کرج ارائه می دهد. البته در این کارخانه با دارا بودن سیستم مدیریت فرآیند 6s دارای بالاترین استانداردها می باشد. 6 سیگما می تواند نارضایتی مشتریان را کاهش دهد تا تمامی سفارشات با دقت شسته شوند، دیگر نیازی به نظارت نباشد، شاید دارای واحد کنترل کیفیت نیز باشد.

راه اندازی یک آزمایشگاه مجهز در سطح خط تولید می تواند به کاهش آسیب فرش کمک کند، زیرا تمام مواد شوینده استفاده شده و حتی زمان شستشو به طور مداوم برای انواع فرش بررسی می شود. هشتگرد با نوسازی سیستم خط شستشو و داشتن بزرگترین دستگاه قالیشویی، سریع ترین و با کیفیت ترین شستشو را در شهر هشتگرد و کرج ارائه می دهد. البته در این کارخانه با دارا بودن سیستم مدیریت فرآیند 6s دارای بالاترین استانداردها می باشد.

سیگما می تواند نارضایتی مشتریان را کاهش دهد تا تمامی سفارشات با دقت شسته شوند، دیگر نیازی به نظارت نباشد، شاید دارای واحد کنترل کیفیت نیز باشد. راه اندازی یک آزمایشگاه مجهز در سطح خط تولید می تواند به کاهش آسیب فرش کمک کند، زیرا تمام مواد شوینده استفاده شده و حتی زمان شستشو به طور مداوم برای انواع فرش بررسی می شود. برای دریافت خدمات قالیشویی در نظر آباد با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در نظرآباد می باشد.

هزینه خشکشویی مبلمان و موکت
هزینه خشکشویی مبلمان و موکت

نحوه شستشوی موکت در قالیشویی دهکده

موکت ها در هنگام تمیز کردن نیاز به مراقبت بیشتری دارند. به همین دلیل است که ما یک قالیشویی حرفه ای را در یک مرکز قالیشویی خارج از محل توصیه می کنیم. در مرکز خود، ما می توانیم خدمات قالیشویی و موکت شویی جامع تری در منزل داشته باشیم. تمیز کردن فرش یا موکت خارج از محل به ما این امکان را می دهد که با تجهیزات پیشرفته خود، کثیفی، لکه های ادرار حیوانات خانگی و بو را با خیال راحت از بین ببریم – فرشی تمیز را بدون خطر آسیب برای شما به ارمغان می آورد. جهت دریافت خدمات قالیشویی تهراندشت با کارخانه قالیشویی دهکده در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی دهکده در منطقه تهراندشت خدمات رسانی می کند.

فرآیند شستشوی فرش چهار مرحله ای

فرآیند تمیز کردن فرش با فناوری پیشرفته ما شامل 4 مرحله است. گردگیری، شستن، خشکشویی با دستگاه و در محیط طبیعی زیر نور آفتاب خشک میکنیم.

آلودگی و آلرژن ها را از بین میبریم

هنگامی که فرش شما را تمیز می کنیم، از یک سری تجهیزات تخصصی و یک محلول تمیزکننده ملایم و در عین حال موثر برای حذف کثیفی، گرد و غبار و مواد حساسیت زا از اعماق فرش استفاده می کنیم. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی سرخاب می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی و رفوگری با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید.

چگونه فرش ها را تمیز کنیم؟

ما خدمات قالیشویی خود را با قرار دادن آن در گردگیر فرش خود شروع می کنیم. این کار باعث شل شدن و حذف کثیفی های خشک می شود. برای تمیز کردن فرش شما، آن را از خانه شما برمی داریم و به مرکز قالیشویی خود می بریم، جایی که جدیدترین دستگاه ها را برای تمیز کردن آرام فرش شما در اختیار داریم.

سپس فرش شما را در دستگاه قالیشویی اتوماتیک قرار می دهیم. در اینجا، پاروها به آرامی فرش را حرکت می‌دهند و محلول تمیزکننده استاندارد را بر روی فرش میریزیم که هرگونه کثیفی را از عمق الیاف پاک می‌کند. در مرحله بعد، اگر حیوان خانگی دارید، برای از بین بردن بوی ادرار از مواد شوینده مخصوص ضد ادرار حیوان خانگی استفاده می کنیم. فرش شما خشک شده و در محیطی تحت کنترل آب و هوا آویزان می شود تا کاملا خشک شود.

فرش از سینک خارج می شود و در نهایت آبکشی می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ محلول تمیز کننده ای بر روی آن باقی نمانده است. در نهایت فرش تمیز شما را درب منزل تحویل می دهیم. بازسازی و رفوگری فرش، خشکشویی مبلمان و موکت، شستشوی انواع فرش از خدمات تخصصی مجموعه قالیشویی دهکده هشتگرد با پیشرفته ترین تجهیزات می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

خشکشویی مبلمان و موکت در قالیشویی دهکده
خشکشویی مبلمان و موکت در قالیشویی دهکده

هزینه خشکشویی مبلمان و موکت

مشخص است که استخدام بهترین شرکت نظافت مبلمان در هشتگرد کرج برای تمیز کردن مبل ها و موکت ها به یک ضرورت برای ساکنین این شهر تبدیل شده است، زیرا بسیاری از افراد علاقه مند به حفظ سطح بالایی از نظافت هستند. این به این دلیل است که تجمع گرد و غبار روی مبل ها و تشک ها منجر به مشکلات بیماری می شود که باعث آسیب به سیستم گوارشی و تنفسی می شود.

نظافت مبلمان مراقبت از بین بردن موثر لکه ها و گرد و غبار، حفظ سلامتی ما و همچنین محافظت از قسمت هایی از مبل که نیاز به نگهداری خاصی دارند را بر عهده دارد. شرکت‌های نظافتی مبل و موکت در سال‌های اخیر ظهور کرده‌اند، به‌ویژه شرکت‌هایی که خدمات نظافتی را در بالاترین سطح ارائه می‌کنند تا خدمات رضایت‌بخشی را با قیمت‌های مناسب برای همه به شما ارائه دهند. هدف اصلی ما به عنوان یک شرکت نظافت مبل، جلب رضایت مشتری است که به گسترش خدمات در مقیاس وسیع‌تر کمک کرد و به یکی از اصول اولیه تبدیل شد. و شما زمان زیادی را در خانه سپری می کنید و نمی توانید از وجود گرد و غبار، گرده، باکتری ها، خرده های غذا، لکه ها در امان بمانید، بنابراین به یک شرکت نظافت مبلمان نیاز دارید. نحوه شستشوی فرش ماشینی یکی از مقالات مفید سایت قالیشویی دهکده می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

سایت های زیادی وجود دارند که خدمات خشکشویی مبلمان و موکت را ارائه می دهند که جستجو و سفارش را برای مشتریان آسان می کند، زیرا این کار باعث می شود کارشناس ما به منزل شما اعزام شود و کار در کمترین زمان مشخص شده بدون خروج از منزل شما انجام می شود. پس از تمیز کردن، همیشه توصیه های زیر را به شما توصیه می کنیم:

  • از صیقل دادن چوب با آب خودداری کنید، زیرا برخی از خانم ها با این تصور غلط که آب گرد و غبار را از بین می برد، حوله را خیس می کنند و مبلمان چوبی را جلا می دهند، اما آب در واقع چوب را از بین می برد و باعث شکستن و از بین رفتن رنگ آن می شود.
  • استفاده از حوله تمیز یا برس مخصوص برای پاک کردن مبلمان چوبی توصیه می شود. چوب سخت برای از بین بردن گرد و غبار روی آن جمع نمی شود و نظافت بعدی را دشوارتر می کند.
  • پولیش چوب بعد از گردگیری نه قبل از آن بسته به نوع چوبی که برای ساخت مبلمان استفاده شده است، بین پولیش مبلمان و کرم پولیش مبلمان تفاوت هایی وجود دارد. از آنجایی که این شرکت شعار کیفیت، دقت را در کار می‌پذیرد، این خدمات را با قیمت‌های مناسب ارائه می‌دهد.

برای خشکویی مبلمان و موکت منزل خود چکار کنیم؟

شما سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت قالیشویی دهکده ثبت می کنید و یا از طریق شماره تلفن تماس سفارش خود را می دهید. سرویسی از شرکت قالیشویی در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه خدمات خشکشویی مبلمان و موکت چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات خشکشویی مبلمان و موکت با کارخانه قالیشویی دهکده تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *