۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

قالیشویی هیو

قالیشویی هیو

قالیشویی در هیو

فرش جز مهمترین وسایلی است که در خانه‌های ایرانی وجود دارد و پاکیزگی آن نقش بسیاری در زیبایی و تمیز نشان دادن خانه ها دارد از این رو بهتر است شستشو فرش ها با دقت انجام شود. برای شستشو فرش ها دو روش پیش روی شما است که روش اول همان روش سنتی و شستشو فرش در منزل است و روش دوم شستشو فرش ها در مراکزی همچون قالیشویی هیو (قالیشویی دهکده) است.

جالب است بدانید که مراکز قالیشویی خدمات متنوعی را ارائه می دهند و تنها به شستشو فرش ها محدود نمی شوند، از جمله خدمات قالیشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شستشو اصولی فرش
  • خدمات رفوگری

موارد گفته شده جز خدمات قالیشویی هیو هستند که در ادامه به بررسی دقیق تر این موارد می پردازیم.

شستشو فرش در قالیشویی هیو

شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی به روش های مختلفی صورت می گیرد که این روش ها به دو صورت شستشوی عادی و اعلاشویی تقسیم می شوند، ما در ادامه به بررسی مزایا و معایب هر یک از این دو روش شستشو می پردازیم.

قالیشویی در کردان یکی از شعب قالیشویی دهکده می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در کردان با ما تماس بگیرید.

شستشو به روش عادی

در روش شستشو عادی، فرش ها تنها یک مرتبه شسته می شوند و شستشو تمام قسمت های فرش با یک نوع ماده شوینده انجام می شود، مزیت اصلی این روش هزینه پایین تر آن نسبت به روش اعلا شویی فرش است.

قالیشویی هیو
قالیشویی هیو

اعلاشویی فرش در قالیشویی

در روش اعلاشویی، لکه ها توسط افراد متخصص شناسایی می شوند و هر لکه را با مواد شوینده مخصوص از بین می برند، ضمنا فرش را دو بار شستشو می دهند و در نهایت از مواد براق کننده نیز استفاده می کنند که باعث حفظ کیفیت و افزایش زیبایی فرش می شود.

اگر رنگ فرش های شما روشن است و یا مدت زمان زیادی از شستشوی فرش های شما گذشته و لکه های زیادی روی آن ها است بهترین راه حل، شستشو فرش به روش اعلاشویی است.

لازم به ذکر است در قالیشویی هیو (قالیشویی هشتگرد) شستشو فرش ها بر اساس نوع آن ها متفاوت است چرا که فرش های دستبافت به علت حساس بودن نیازمند دقت بیشتری هنگام شستشو هستند، علاوه بر این موارد نوع مواد شوینده برای فرش های دستبافت و‌ ماشینی نیز متفاوت است.

خدمات رفوگری در قالیشویی هیو

یکی از مهمترین خدمات قالیشویی هیو خدمات بی نظیر رفوگری آن است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

رفو گری سوختگی فرش

یکی از مهمترین خدماتی که توسط قالیشویی ها ارائه می شود، رفو گری سوختگی فرش است که این سوختگی علت های متفاوتی دارد، سوختگی معمولا در اثر افتادن ذغال، سیگار، گذاشتن قابلمه داغ و یا حتی اتو باشد.

در مرکز قالیشویی هیو انواع آثار سوختگی را با استفاده از روش های خاص و تجهیزات لازم رفوگری می کنند و این آثار را از بین می برند.

ریشه بافی فرش

ریشه های فرش ممکن است در اثر قرار گرفتن در برابر رطوبت، شستشوی اشتباه و یا هر عامل دیگری دچار پوسیدگی و خرابی شوند که در مراکز قالیشویی ریشه های آسیب دیده را با توجه به میزان خرابی ریشه ترمیم می کنند.

برای اطلاع از نحوه شستشوی فرش ماشینی پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه شستشوی فرش ماشینی را حتما مطالعه کنید.

قالیشویی هیو
خدمات قالیشویی هیو

روش های ریشه بافی عبارتند از:

  • بطلمه: مناسب فرش های ریز بافت
  • متصل: جدا کردن ریشه فرش کهنه و اتصال ریشه جدید
  • مغزی: استفاده از تخته شیب دار و میخ برای ترمیم و یا تعویض ریشه

هر یک از این روش های ریشه بافی زیر نظر افراد متخصص و توسط افراد با تجربه انجام می شود، فرآیند ریشه بافی علاوه بر افزایش دوام لبه های فرش باعث زیبایی و تمیزی بیشتر فرش می شود.

چرم دوزی فرش در قالیشویی هیو

چرم دوزی فرش یکی از راه حل های اساسی برای سر خوردن فرش ها روی سرامیک و پارکت است که این موضوع یکی از دغدغه های اصلی خانم هایی است که کف پوش خانه های آن ها از سرامیک و یا پارکت است.

بازسازی و رفوگری فرش، خشکشویی مبلمان و موکت، شستشوی انواع فرش از خدمات تخصصی مجموعه قالیشویی هیو (دهکده) با پیشرفته ترین تجهیزات و کادری مجرب می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

روش های براق کردن فرش یکی از مقالات مفید سایت قالیشویی دهکده می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

چرم دوزی به روش های مختلفی انجام می شود که این دو روش عبارتند از:

چرم دوزی با مقوا

در روش چرم دوزی با مقوا از برش های باریک به عرض ۵ سانتی متر بر روی فرش پشت رو شده قرار می دهند سپس یک لایه چرم را روی آن قرار می دهند و با استفاده از روش های خاص چرم را به فرش متصل می کنند.

چرم دوزی با میخ

در این روش لایه چرم را با میخ به فرش می کوبند سپس یک دستمال سفید روی چرم قرار می دهند و با استفاده از اتو، چرم را به لایه زیرین فرش متصل می کنند.

شایان ذکر است در روش چرم دوزی از دو‌ نوع چرم برای این کار استفاده می کنند که هر یک از این چرم ها مزایا و معایبی دارند، از معایب چرم طبیعی می توان به حساسیت دمایی آن ها اشاره کرد و از مزایای آن به دوام و ماندگاری چرم طبیعی اشاره کرد. از مزایای چرم مصنوعی می توان قیمت مناسب تر و اقتصادی تر آن را بر شمرد، ضمنا چرم مصنوعی در درجه بندی های متفاوت در بازار عرضه می شوند.

قالیشویی هیو
هزینه قالیشویی در هیو

شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده با جدیدترین دستگاه ها و پرسنل مجرب مجموعه قابل انجام می باشد.

انواع خدمات قالیشویی در هیو

خدماتی که در مراکز قالیشویی هیو (قالیشویی شهر قدیم هشتگرد) ارائه می شوند تنها به این موارد محدود نیست، در ادامه به بررسی سایر خدمات این مرکز می پردازیم:

رفع کوبیدگی فرش در در قالیشویی هیو

کوبیدگی فرش در اثر ایجاد فشار زیاد روی قسمت های کوچک فرش ایجاد شده و باعث ایجاد تو رفتگی و تغییر شکل فرش  می شود، رفع این مشکل توسط مراکز قالیشویی امکان پذیر است.

رفع رنگ پریدگی فرش در قالیشویی هیو

شستشوی زیاد و یا غیر اصولی فرش می تواند باعث کمرنگ شدن قسمت هایی از فرش شود که مراکز قالیشویی با استفاده از رنگ ها و روش های اصولی می توان کار رنگ کردن فرش ها را انجام دهند.

ترمیم پارگی فرش در قالیشویی هیو

است در اثر جابجایی نادرست و یا برخورد جسم تیز با فرش، پارگی ایجاد شود که مرکز قالیشویی هیو (قالیشویی شهر جدید هشتگرد) به راحتی این مشکل را حل می کند. چنان چه شما عزیزان قصد شستشو انواع فرش های دستبافت و ماشینی را دارید و یا قصد ترمیم و رفوگری فرش هایتان را دارید می توانید با مراجعه به سایت رسمی مجموعه ما از تمامی خدمات بهره مند شوید.

ما در مجموعه قالیشویی هیو علاوه بر شستشوی اصولی و درست فرش ها، از مواد شوینده با کیفیت استفاده می کنیم، همچنین قیمت های ارائه شده توسط مجموعه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. با مراجعه به سایت ما و ثبت سفارش انواع خدمات از طریق همین درگاه اینترنتی، در زمان و هزینه های بیهوده رفت و آمدی خود صرفه جویی کنید.

بهترین قالیشویی در هیو کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در هیو می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در هیو با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در هیو چه خدماتی را ارائه می دهد؟

برای اطلاع از خدمات قالیشویی در هیو این مقاله از کارخانه قالیشویی دهکده را تا انتها مطالعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *