۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

قالیشویی فشند

قالیشویی فشند

بهترین قالیشویی فشند

امروزه شاهد تاسیس قالیشویی ها در جای جای ایران هستیم. در قالیشویی ها، پرسنل مربوطه به انجام خدمات گوناگون می پردازند به طوری که همگی در تلاش هستند تا رضایت کامل مشتری را کسب کنند. قالیشویی فشند با بهره گیری از افراد حرفه ای و همچنین دستگاه های سالم و پیشرفته، توانسته است در بین مردم محبوبیت زیادی را کسب کند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با این قالیشویی بیشتر آشنا کنیم.

ویژگی های قالیشویی فشند

از مهم ترین ویژگی هایی که سبب اعتماد و کسب رضایت مشتریان گرامی از این قالیشویی شده است عبارتند از:

ارائه خدمات

خدمات از اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی بشمار می روند که باید با بهترین ابزارها و تجهیزات و همچنین توسط افراد کاربلد انجام شود تا ضمن سالم و رفع ایرادهای فرش، هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود.در قالیشویی فشند تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، لکه برداری، رفع پارگی و سوختگی و… توسط افراد حرفه ای و باتجربه انجام می شود. لازم به ذکر است که حمل و نقل فرش ها هم توسط کامیون های مخصوص صورت می گیرد به طوری که در این فرآیند کوچکترین آسیبی به فرش وارد نمی شود. برای دریافت خدمات قالیشویی هشتگرد با کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

دستگاه های پیشرفته

از آن جهت که تمامی فرآیند شستشو و حتی خشک شدن فرش ها توسط دستگاه انجام می شود، استفاده از دستگاه های سالم و پیشرفته بسیار مهم است چرا که اگر دستگاه ها فرسوده باشند علاوه بر اینکه فرش به درستی شستشو داده نمی شود، ممکن است آسیب های زیادی همچون پارگی و شکستگی برای آن اتفاق بیفتد.

استفاده از شوینده مناسب

شوینده ی نامرغوب و نامناسب می تواند به تاروپود فرش آسیب های زیادی وارد کند. قالیشویی فشند با بهترین شوینده های بازار به شستشوی هر گونه فرش، تابلوفرش، مبلمان، موکت و… شما عزیزان می پردازد. لازم به ذکر است که نوع شوینده ی مناسب هر فرش را کارشناسان تعیین می کنند. شستشوی موکت در هشتگرد توسط کارخانه قالیشویی دهکده قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی فشند
خدمات قالیشویی فشند

استفاده از کارشناسان و متخصصین فرش

در قالیشویی فشند، کارشناسان و متخصصین فرش برای انتخاب نوع شوینده، نوع شستشو و… فرش حضور دارند. همچنین این افراد بر تمامی فرآیند شستشو و انجام خدمات، نظارت کامل دارند تا هیچ گونه آسیبی به فرش های نفیش مشتریان وارد نشود. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی شهر جدید هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد با ما در تماس باشید.

مشتری مداری

مشتری مداری به معنی احترام به خواسته ی مشتری می باشد. تمامی اعضای قالیشویی باید به خواسته ی مشتری گوش دهند و طبق همان خواسته عمل کنند. این مورد در قالیشویی فشند به خوبی رعایت می شود به طوری که مشتری با رضایت کامل از قالیشویی خارج شود.

ارائه هزینه های منصفانه

یکی از مسائلی که بسیار برای مشتریان اهمیت دارد، قیمت شستشو و خدمات است. متاسفانه برخی از قالیشویی ها برای سود بیشتر خود قیمت های زیادی را برای انجام هر گونه خدماتی تعیین می کنند. لازم به ذکر است که در قالیشویی فشند تمامی هزینه های شستشوی فرش، بر اساس اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می شود. و همچنین برای خدمات نازل ترین قیمت ها در نظر گرفته شده است.

ارائه فاکتور

برای جلب توجه و همچنین اعتماد بیشتر مشتری به قالیشویی باید فاکتورهای رسمی ارائه شود. در این فاکتورها اطلاعات مهمی همچون نرخ شستشو، تعداد فرش ها، هزینه ی حمل و نقل، هزینه ی خدمات اضافی انجام شده برای فرش و… نوشته شود. جهت دریافت خدمات قالیشویی شهر قدیم هشتگرد با کارخانه قالیشویی دهکده در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد می باشد.

آب تمیز و شرعی

برخی از مشتریان نگران شرعی نبودن آب و همچنین لکه شدن فرش بعد از شستشو هستند. آب استفاده شده برای شستشوی فرش ها در قالیشویی فشند، از چاه استاندارد تعمین می شود که علاوه بر حلال بودن آن، کاملا تمیز است. به همین خاطر پس از شسشوی فرش ها، موکت، تابلوفرش و… هیچ گونه لکه یا بدرنگی فرش دیده نمی شود.

خدمات قالیشویی فشند

رفوگری و ترمیم فرش: افراد متخصص و مجرب قالیشویی فشند با ایجاد ریشه های جدید فرش از طریق الیاف مشابه به تارهای فرش و همچنین ترمیم و بیدخوردگی آن، فرش هایتان را به بهترین شکل ممکن سالم می کنند.

تثبیت رنگ

رنگبرداری و تثبیت رنگ مخصوص فرش های دستباف می باشد. در قالیشویی فشند برای اینکه رنگ فرش ها در هنگام شستشو ترکیب نشوند، آن ها را وارد کارگاه تثبیت رنگ می کنند. در صورتی که رنگ های فرش از قبل با هم قاطی شده بودند، در این قالیشویی با استفاده از مواد و روش های تخصصی، رنگ کاری فرش انجام می گردد و سپس توسط روش ها و موادی دیگر، رنگ فرش را تثبیت می کنند. بازسازی و رفوگری فرش از خدمات تخصصی مجموعه کارخانه قالیشویی دهکده می باشد. در صورت نیاز به خدمات بازسازی و رفوگری فرش با ما در تماس باشید.

لکه برداری

یکی از مراحل شستشوی فرش در قالیشویی فشند، لکه برداری است. در این قالیشویی پس از تشخیص نوع لکه، کارشناسان فرش با توجه به نوع فرش، قدمت آن، ارزیابی از نظر سلامت فرش و… با حلال مناسب، لکه را به خوبی و بدون آسیب به تاروپود فرش از بین می برند.

مبل شویی

مبل جزو آن دسته از وسایلی می باشد که احتمال لکه دار شدن آن فراوان است. درست که به نظر پاک کردن لکه بر روی فرش آسان می باشد اما در واقع لکه بر روی مبل به سختی و با استفاده از شوینده و حلال های مخصوص پاک می شود. در صورتی که مبل هایتان کثیف شده اند، می توانید آن ها را به قالیشویی فشند بسپارید تا در محل سکونتان به پاکیزگی مبل هایتان با بهترین مواد بپردازند.

هزینه قالیشویی فشند
هزینه قالیشویی فشند

رفع سوختگی

افراد مجرب و حرفه ای قالیشویی فشند می توانند سوختگی را به هر میزان و شکلی که باشد با بهترین روش ها و مواد، برطرف نمایند. رفع سوختگی فرش و خشکشویی مبلمان و موکت را به کارخانه قالیشویی دهکده بسپارید. در صورت نیاز به خدمات رفع سوختگی فرش و خشک شویی مبلمان با قالیشویی دهکده در تماس باشید.

هزینه ی قالیشویی فشند

هزینه ی شستشو و دیگر خدمات فرش، جزو آن دسته از پارامترهایی می باشد که برای بسیاری از مشتریان اهمیت بالایی دارد. لازم است بدانید که قالیشویی فشند تمامی نرخ های شستشو را بر اساس اتحادیه ی صنف قالیشویی تعیین می کند. البته ناگفته نماند که عواملی همچون نوع مواد شوینده، نوع دستگاه ها، جنس و متراژ فرش، میزان کثیفی و لکه دار بودن، خدمات انجام شده برای فرش و… بر روی قیمت نهایی شستشو تاثیرگذار می باشند. روش های براق کردن فرش یکی از مقالات سایت قالیشویی دهکده می باشد که توصیه می کنیم این مقاله مفید و کاربردی را مورد مطالعه قرار دهید.

همه ی ما از ارزش فرش اطلاع داریم. این وسایل جزو مهم ترین لوازم دکوراسیون منزل بشمار می روند و کثیفی آن ها بسیار به چشم می آید. ما در این مقاله با بررسی قالیشویی فشند و ویژگی های آن قصد آشنایی شما با یک قالیشویی خوب را داشتیم تا زمانی که قصد شسشتشوی فرش و دیگر لوازم منزلتان را داشتید، بتوانید در کمترین زمان ممکن با بهترین روش ها و دستگاه ها، آن ها را همانند روز اول تمیز کنید.

قالیشویی فشند چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی فشند ارائه دهنده انواع خدمات تثبیت رنگ و لکه برداری و مبل شویی و رفع سوختگی و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه ی خدمات قالیشویی فشند به چه صورت می باشد؟

هزینه ی شستشو و دیگر خدمات فرش، جزو آن دسته از پارامترهایی می باشد که برای بسیاری از مشتریان اهمیت بالایی دارد. لازم است بدانید که قالیشویی فشند تمامی نرخ های شستشو را بر اساس اتحادیه ی صنف قالیشویی تعیین می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *