۰۲۶۴۴۲۲۵۵۵۴

قالیشویی سرخاب

قالیشویی سرخاب

بهترین قالیشویی سرخاب

انسان ها همیشه به دنبال آسایش و راحتی بیشتر در انجام کارها هستند که با پیشرفت علم و تکنولوژی این راحتی حتی در کارهای خانه مانند شستشو فرش هم تاثیراتی گذاشته است، چرا که دستگاه های قدرتمندی برای شستشوی فرش ها ساخته شده است.

در قالیشویی سرخاب شستشوی فرش ها توسط دستگاه های حرفه ای و پیشرفته ای صورت می گیرد که شستشو توسط این دستگاه ها دارای مزایای فراوانی است، ما در ادامه قصد داریم شما را با مزایای شستشو فرش ها توسط قالیشویی، روش های شستشو، خدمات و غیره آشنا کنیم.

خدمات قالیشویی سرخاب

آیا شما هم فکر می کنید در مراکز قالیشویی فقط شستشوی فرش ها صورت می گیرد؟ آیا قصد دارید در مورد خدمات مرکز قالیشویی سرخاب اطلاعاتی کسب کنید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید. قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی شهر جدید هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی و رفوگری در هشر جدید هشتگرد با ما تماس بگیرید.

در مرکز قالیشویی سرخاب خدماتی گوناگونی ارائه می شود، از این موارد می توان به:

 • شستشوی فرش ها
 • خدمات رفوگری
 • شستشوی انواع موکت ها
 • ترمیم پارگی فرش و غیره اشاره کرد.

می توان گفت اصلی ترین وظیفه مراکز قالیشویی،  شستشوی اصولی و درست فرش ها است که این شستشو باید بر اساس ویژگی های فرش صورت بگیرد. شستشوی فرش ها بر اساس معیارهایی صورت می گیرد که از این موارد می توان به نوع، جنس و رنگ فرش اشاره کرد، چرا که نوع شستشوی فرش ماشینی با دستبافت دارای تفاوت هایی است. لازم به ذکر است که شستشوی فرش ها در مرکز قالیشویی سرخاب با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و استفاده از روش های شستشوی جدید صورت می گیرد. برای آشنایی با نحوه شستشوی فرش لاکی پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی دهکده مطالعه نمایید.

قالیشویی در سرخاب
قالیشویی سرخاب

مزیت های شستشو فرش در قالیشویی سرخاب

شستشو فرش ها توسط مراکز قالیشویی نسبت به شستشو در منزل دارای مزیت های فراوانی است که یکی از این مزیت ها امکان شستشوی فرش در تمامی فصل های سال است، در ادامه به بررسی سایر مزیت ها می پردازیم:

امکان شستشوی فرش در تمام فصول

همان طور که می دانید در فصل های سرد سال به علت سرمای هوا و شرایط آب و هوایی، خشک شدن فرش ها طولانی تر و گاهی اوقات غیر ممکن می شود. شما با سپردن فرش های خود به مراکز قالیشویی دیگر بابت خشک شدن فرش ها نگرانی ندارید چرا که خشک شدن فرش ها در مراکز قالیشویی توسط دستگاه های مخصوص صورت می گیرد و از طرفی محیطی سر بسته را برای خشک شدن فرش ها در نظر گرفته اند. قالیشویی شهر قدیم هشتگرد زیر نظر کارخانه قالیشویی دهکده فعالیت می کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد با ما تماس بگیرید.

صرفه جویی در زمان

شما با سپردن فرش های خود به مراکز قالیشویی از هدر رفتن وقت خود جلوگیری می کنید چرا که شستشوی فرش ها کار زمان بر و دشواری است. موضوع صرفه جویی در زمان برای خانم هایی که شاغل هستند و یا فرزند کوچکی دارند و فرصت کافی برای شستشوی فرش را ندارند، بسیار مهم و حائز اهمیت است که خوشبختانه مراکز قالیشویی این مشکل را حل کرده اند.

لکه یابی تخصصی و رفع لکه ها

در مرکز قالیشویی سرخاب لکه یابی و رفع لکه ها به صورت تخصصی انجام می شود و این کار طبق مراحلی که در ادامه به آن می پردازیم رفع می شود، این مراحل عبارتند از:

 • تشخیص لکه توسط افراد متخصص
 • از بین بردن لکه ها با استفاده از مواد مخصوص هر لکه
 • شستشوی لکه ها و رفع کامل آن ها

لازم به ذکر است لکه های ایجاد شده روی فرش انواع گوناگونی دارند که این لکه ها می توانند لکه چای، قهوه، لاک، رنگ ها، غذا و یا هر چیز دیگری باشند. با لکه یابی تخصصی و رفع هر لکه با مواد مخصوص، فرش های شما تمیز و از لکه ها پاک می شوند و لازم است بدانید پس از رفع کامل لکه ها از مواد براق کننده فرش هم استفاده می شود. قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده خدمات تخصصی شستشوی فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا در منطقه هشتگرد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در هشتگرد با ما تماس بگیرید.

خدمات رفوگری

یکی از مزیت های اصلی سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی ارائه خدمات رفوگری است که این خدمات عبارتند از

 • رفع کوبیدگی فرش
 • رفع بید خوردگی فرش
 • از بین بردن جای سوختگی فرش
 • چرم دوزی فرش
 • ریشه بافی فرش و…

همه موارد گفته شده جز خدمات رفوگری قالیشویی سرخاب هستند که چرم دوزی و ریشه بافی فرش ها به منظور افزایش دوام و ماندگاری فرش ها، و رفع کوبیدگی و سوختگی در جهت رفع مشکلات آن ها انجام می شود. لازم به ذکر است هر چند روش های بسیاری برای رفع آثار سوختگی وجود دارد اما در صورت عمیق بودن سوختگی فرش، رفع این آثار تنها توسط مراکز قالیشویی قابل انجام است. جهت انجام خدمات قالیشویی در سهیلیه با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سهیلیه می باشد.

ویژگی های قالیشویی سرخاب

از آن جایی که فرش جز کالاهای گران قیمت و ارزشمند است از این رو لازم است در هنگام سپردن فرش به مراکز قالیشویی به نکات قابل توجهی دقت کنید. یکی از نکات قابل توجه در هنگام سپردن فرش به مراکز قالیشویی اطلاع از مکان دقیق مرکز قالیشویی است که در صورت معتبر بودن مرکز، حتما دارای محلی برای انجام خدمات قالیشویی هستند.

خدمات قالیشویی سرخاب
خدمات قالیشویی سرخاب

در ادامه به بررسی ویژگی های قالیشویی می پردازیم:

ارائه رسید کتبی

مرکز قالیشویی موظف است یک رسید کتبی به شما ارائه دهد که این رسید شامل اطلاعاتی از تاریخ تحویل فرش، شماره ی تماس، آدرس مرکز قالیشویی و غیره باشد.

تضمین سلامت فرش

مرکز قالیشویی باید سلامت فرش های شما هنگام شستشو و  جا به  جایی را تضمین کند، چرا که امکان آسیب هایی همچون پارگی فرش وجود دارد.

تحویل به موقع فرش

مسلما تحویل به موقع فرش ها به مشتریان یکی از مهمترین وظایف مراکز قالیشویی معتبر است. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی هیو با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید. کارخانه قالیشویی دهکده ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در هیو با کیفیت بالا می باشد.

استفاده از مواد شوینده با کیفیت

از مهمترین عواملی که در سلامت و تمیزی فرش نقش دارند می توان به کیفیت مواد شوینده اشاره کرد، مواد شوینده باید علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا، به تار و پود فرش نیز آسیب نرساند. علاوه بر تمامی موارد گفته شده یک مرکز قالیشویی معتبر باید قیمت های مناسبی را جهت شستشوی فرش داشته باشد و طبق نرخ های مصوب اتحادیه، خدمات خود را ارائه دهد. ما در مرکز قالیشویی سرخاب انواع خدمات شستشوی فرش و خدمات رفوگری را انجام می دهیم و شما می توانید از طریق تماس با شماره های قرار داده شده و یا از طریق سایت با مجموعه ما در تماس باشید. ارائه گردنبندهای محبوب زنانه مانند آویز، چوکر و chain necklace. جواهرات در انواع فلزات و سنگ های قیمتی را برای هر مناسبتی خریداری کنید

چنان چه قصد ثبت سفارش شستشوی فرش ها و یا انجام خدمات رفوگری فرش را دارید می توانید به سایت دهکده مراجعه کنید، و سفارشات خود را از طریق همین درگاه ثبت نمایید. شستشوی انواع فرش در قالیشویی دهکده امکان پذیر می باشد. جهت دریافت خدمات شستشوی انواع فرش با کارخانه قالیشویی دهکده در تماس باشید.

مزیت های شستشو فرش در قالیشویی سرخاب چیست؟

قالیشویی دهکده بهترین قالیشویی سرخاب دارای مزیت های شستشوی فرش در تمام فصول و صرفه جویی در زمان و لکه یابی تخصصی و رفع لکه ها و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

قالیشویی سرخاب چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه رسید کتبی و تضمین سلامت فرش و تحویل به موقع فرش و … برای خواندن سایر ویژگی ها و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *